Węzły cieplne Szczecin

Papa termozgrzewalna

Off 177
Papa termozgrzewalna
1 vote, 2.00 avg. rating (61% score)

papa-termozgrzewalna-5Jednym z najbardziej ekonomicznych i trwałych sposobów na pokrycie dachu jest zastosowanie papy. Produkt ten jest dostępny na rynku od wielu lat. Już w okresie PRL-u większość domów krytych była właśnie tym materiałem, który gwarantował izolację na wiele lat.
Obecnie dużą popularnością wśród klientów cieszy się papa termozgrzewalna. Choć produkt ten swym wyglądem przypomina zwykłą papę znaną od lat, sporo się od niej różni, zwłaszcza jeśli chodzi o sposób kładzenia. Cuchnące i lepiące się beczki ze smołą zastąpił niewielki palnik. Rozgrzanie wewnętrznej warstwy papy termozgrzewalnej wystarcza, aby na trwałe związała się z podłożem, bez konieczności używania smoły czy lepiku. Istotne różnice występują również w strukturze produktu. Zastosowanie nowoczesnych materiałów sprawia, że papa znów stała się znakomita alternatywą do innych pokryć dachowych.
Zastanawiając się nad wyborem pokrycia dachowego warto zwrócić uwagę na starą dobrą papę w nowej odsłonie. Produkt ten jest tani i nowoczesny.

Zobacz także inne nasze artykuły o architekturze i nieruchomościach:

About the author / 

admin

Nowa Sonda:

Czy warto zainwestować w dobre ogrodzenie swojego mieszkania?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Polecamy:

  • Ekologiczne zbiorniki na szambo

    Chociaż wiele się mówi w naszym kraju na temat ekologi, to jednak często są to tylko słowa. Tak jak np w przypadku kanalizacji małych wsi czy miasteczek. Właściciele domków w takich miejscowościach najczęściej samodzielnie muszą zmierzyć się z problemem odprowadzenia nieczystości. Do wyboru mają tylko dwa rozwiązania: bezodpływowe szambo lub przydomowa oczyszczalnia ścieków. Taka oczyszczalnia…

  • Ogrodzenia Poznań

    Budowa domu Wiele osób w dzisiejszych czasach decyduje się na budowę własnego domu. Chcą posiadać swoje własne, bezpieczne miejsce, w którym można pielęgnować swój związek i powiększać rodzinę. Planując budowę domu musimy wziąć pod uwagę nie tylko wycenę całego przedsięwzięcia, ale przede wszystkim realne możliwości finansowe. Ceny materiałów z roku na rok idą do góry….

  • Domy z drewna

    Żyjemy w dobie wszechobecnej ekologii wkraczającej do niemal wszystkich dziedzin naszego życia. Dotyczy to także budownictwa i dlatego coraz częściej zamiast tradycyjnych domów murowanych decydujemy się na domy z drewna. Dzięki zastosowaniu do ich budowy w pełni naturalnych i przede wszystkim ekologicznych materiałów, mamy wpływ na ochronę naszego środowiska naturalnego. Jednak domy z drewna to…

Komentarze oraz opinie:

Kategorie